Ubytování

Ubytování nabízíme ve třech samostatných rekonstruovaných budovách. Pokoje jsou dvou- až čtyřlůžkové, máme jeden bezbariérový apartmán a jednu komfortní šestilůžkovou chatu s terasou. Ve většině pokojů je možné rozložit dětskou postýlku. Celková ubytovací kapacita střediska je 71 lůžek.

CHATA I. (kapacita 24 osob)
Je zde šest tří- až čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. V každém pokoji je LCD televize, WiFi a lednička, vlastní vaření je možné ve společné kuchyňce v suterénu chaty. Kuchyňka je vybavená, navíc má TV, a nabízí dostatek prostoru pro 4-10 osob.
V suterénu chaty je také společenská místnost, která slouží zároveň jako tělocvična nebo učebna pro cca 24 osob, tedy celé osazenstvo chaty. Má vlastní WC a sprchu.

CHATA II. (kapacita 19 osob)
Jsou zde dva čtyřlůžkové  a jeden dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízenímV každém pokoji je LCD televize, WiFi a lednička. Dále jsou zde tři třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením , na každém pokoji je LCD televize a WiFi. Vlastní vaření je možné ve společné kuchyňce v suterénu chaty. Kuchyňka je vybavená, navíc má TV, a nabízí dostatek prostoru pro 4-8 osob.

CHATA III.  (kapacita 22 osob)
Je zde šest dvou- až čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. V každém pokoji je LCD televize, WiFi a lednička, vlastní vaření je možné ve společné kuchyňce v suterénu chaty. Kuchyňka je vybavená, navíc má TV, a nabízí dostatek prostoru pro 4-8 osob.
Bezbariérový apartmán
V suterénu chaty III., cca 30m od hlavní budovy, se nachází dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, který je propojen s kuchyňkou, kde jsou další dvě lůžka (rozkládací pohovka IKEA). Apartmán má samostatný vchod a předsíň, vhodné pro přístup s kočárkem nebo pro osoby se sníženou pohyblivostí. Pokud je apartmán obsazený, ostatní hosté nemají přístup do kuchyňky.

CHATA IV. (kapacita 5 osob)
Komfortní ubytování v renovované chatě stojící cca 50m od hlavní budovy. Tři lůžka jsou umístěna v podkrovní ložnici s TV, další tři lůžka (z toho jedna přistýlka) se nacházejí v obývacím pokoji s TV. V obývacím prostoru dále najdete plně vybavený kuchyňský a jídelní kout a koupelnu se sprchou. V chatě je klimatizace a Wi-Fi, v jejím suterénu je možné uschovat kola a lyže (vstup zvenčí). Příjemné bude jistě také letní posezení pod zastřešenou terasou, zapůjčení lávového grilu zdarma po dohodě.

CENÍK UBYTOVÁNÍ

Pobyt na 3 a více nocí Pobyt na 1-2 noci
dospělý dítě 3-12 let dospělý dítě 3-12let
Pokoje s vlastním soc. zařízením (1 osoba) 450 Kč 300 Kč 550 Kč 350 Kč
Chata IV. (1-5 osob) 2 000 Kč 2 200 Kč
Dětská postýlka s lůžkovinami 150 Kč / pobyt 150 Kč / pobyt

Ceny jsou uvedeny za 1 noc bez stravy, včetně DPH a rekreačního poplatku.
Ubytovaní hosté mají ZDARMA k dispozici hřiště a bazén, pokud nebude rezervováno jiným hostem.
Ubytovaným hostům bude poskytnuta sleva 20% na jakýkoliv skipas.
Cena za dítě 3-12let je platná pouze v případě, že dítě je ubytováno alespoň s jednou dospělou osobou.
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
SLEVA na ubytování v pokojích bez vlastního sociálního zařízení (202, 204, 205 – chata II.): dospělý -50 Kč/noc, dítě -25 Kč/noc.
Individuální ceny pro skupiny a školy!
Nabízíme možnost objednání dárkových poukazů.