Lyžařské kurzy pro školy

Penzion RS Trnava se nachází uprostřed krásné přírody na úpatí Hostýnsko-Vizovických vrchů, 20km od krajského města Zlín, cca 502m n.m.

ZIMA02 ZIMA12 RSZIMA_24 RSZIMA_03 SKIAREAL_35

V zimním období provozujeme lyžařský vlek se sjezdovkou, vhodnou jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, lyžaře i snowboardisty. Pro nejmenší jsou tady dva dětské lanové vleky se cvičnou loučkou. Celková délka tratí je 1030m, převýšení 80m, kapacita vleků je max 2510 os/hod.

Sjezdovka je denně strojově upravována, zasněžování zajišťují tři výkonná sněhová děla a pět tyčí, lyžujeme zpravidla od půlky prosince do konce března, denní i večerní lyžování, celotýdenní provoz dle sněhových podmínek. Aktuální sněhové informace získáte prostřednictvím internetu nebo poslechem regionálních rozhlasových stanic.

Rolba_22 zasnezovani_01 skistan SKIAREAL_13

Příjezdová cesta je i v zimním období dobře udržovaná, v areálu je několik parkovacích ploch, nejbližší vleku je 50m.

Občerstvení a zázemí nabízí SKI bufet přímo na sjezdovce (polévky, párky, teplé nápoje, alko, nealko, cukrovinky), anebo hlavní budova penzionu s jídelnou a barem.

DENNÍ VÝCVIKOVÉ KURZY

Vzhledem k všeobecně klesajícímu zájmu o týdenní výcviky, jsme se letos rozhodli nabídnout finančně i organizačně méně náročné denní kurzy.

Hodně českých rodin si bohužel nemůže dovolit poslat své děti na týdenní lyžařský pobyt, a přitom je rodičům líto, že své potomky ochudí o řádění na svahu s partou spolužáků.

Řešením je právě naše nabídka: zkušený pedagog totiž jistě dokáže zhodnotit, jestli je lepší se nechat například po tři dny každé ráno pohodlně dovézt s celou třídou do lyžařského areálu, který bude v danou dobu vyhrazen jen a pouze jim, anebo se problematicky snažit skloubit dvě části téže třídy, která jedna může na celotýdenní výcvik ale druhá musí zůstat sedět v poloprázdné třídě.

Jak na to?
– Osobně nebo telefonicky dohodneme termín a počet dnů výcviku. Záleží na vás a možnostech vaší školy, k dispozici je dopolední a odpolední lyžování od pondělí do pátku po celou zimní sezónu.
– Ostatní potřebné zařídí kolektiv pracovníků RS Trnava !!!

Doprava ze školy do lyžařského areálu RS Trnava a zpět
a) minibus pro max 17 osob -> od 19,-Kč/km
b) autobus pro max 45 osob -> od 25,-Kč/km

Denní lyžování pro děti a studenty
-> 150,-Kč/osoba ( skupina >10 osob). Jedna karta pro doprovod ZDARMA!

Stravování
a) svačina, oběd, svačina, pitný režim pro děti a studenty -> od 100,-Kč/osoba
b) pouze oběd a pitný režim pro děti a studenty -> od 85,-Kč/osoba
c) jiná volba dle vašich požadavků -> cenu připravíme aktuálně

Další možnosti
a) zapůjčení lyžařského vybavení
b) uspořádání závodů
c) zajištění lyžařských a snowboardových instruktorů
d) využití relaxačního centra v hlavní budově penzionu
e) v případě nepříznivého počasí možnost kombinování lyžařského výcviku s výukou v učebnách v prostorách střediska

Stačí, když nás budete kontaktovat, rádi vám zašleme konkrétní cenové kalkulace a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

TÝDENNÍ VÝCVIKOVÉ KURZY

Nabízíme ubytování ve čtyřech zděných chatách, celkem 72 lůžek. Všechny chaty jsou po rekonstrukci, všechny pokoje mají kompletně nový nábytek, většina pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a lednici. Některé pokoje jsou pouze s umyvadlem, lednicí a TV na pokoji. Tyto pokoje mají společné sociální zařízení.

Stravování probíhá ve společné velké jídelně v hlavní budově, kde je dále k dispozici menší klubovna, bar s posezením, TV, DVD, taneční parket, stolní fotbal, kulečník, ping-pong. Jídelna a klubovna mohou sloužit jako dočasné učebny. V suterénu objektu je bazén se saunami a whirlpoolem.

relax_007 detskykoutek_07 detskykoutek_05 detskykoutek_06

V případě vašeho zájmu vám připravíme cenovou nabídku na míru dle počtu a věku účastníků. V ceně je standardně zahrnuto ubytování ve dvou- a třílůžkových pokojích, stravování formou rozšířené plné penze, celodenní pitný režim a užívání bazénu a hřiště po celou dobu pobytu. Skipasy příplatkem za zvýhodněné ceny.
Lyžařský kurz ZŠ Trnava v lyžařském areálu RS Trnava 2013.