Sportovní soustředění

Nabízíme v rámci tréninkového programu přípravu a organizaci sportovních soustředění, campů a programů pro sportovní oddíly, skupiny či kluby. Všem věkovým kategoriím nabízíme možnost sportovních soustředění formou komplexní služby zahrnující ubytování, rozšířené stravování, sportoviště i relaxaci.UBYTOVÁNÍ: 72 lůžek, vlastní sociální zařízení, TV, WiFi
STRAVOVÁNÍ: stravování Vám zajistíme dle Vašich požadavků a přání. V rámci zdravého životního stylu každého sportovce nabízíme celodenní pitný režim zdarma.Rozšířená plná penze (pitný režim a svačiny nebo druhá večeře).
SPORTOVIŠTĚ: multifunkční hřiště v areálu, výběhové trasy v členitém terénu v okolí, možnost zajistit fotbalové hřiště (tráva) nebo tělocvičnu v obci Trnava
RELAXACE: wellness v hlavní budově RS (sauna, bazén, whirlpool), po dohodě relaxační masáže a aromaterapie
Cena na osobu a noc při pobytu na 3 a více nocí:
580,- Kč/ starší žáci do 14 let
V ceně je zahrnuto ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích, stravování formou rozšířené plné penze (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, celodenní pitný režim).
780,- Kč/ dospělý
V ceně je zahrnuto ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích, stravování formou rozšířené plné penze (snídaně, oběd, I.večeře, II.večeře, celodenní pitný režim).
Ceny jsou platné pro skupiny 15 a více osob.
Při pobytu na méně jak tři noci přirážka 10%.

Účastníci soustředění mají k dispozici ZDARMA bazén (v dohodnutou dobu), využití hřiště v dohodnutou dobu (osvětlení za příplatek), v zimním období navíc získají 20% slevu na jakýkoliv skipas v přilehlém lyžařském areálu. V hlavní budově k dispozici klubovna s kobercem na cvičení, velká jídelna, ping-pong, stolní fotbal, velkoformátová projekce (možnost pouštění DVD, TV či vlastních záběrů) bar, diskotéka, klimatizace, sluneční terasa.

Osvětlení hřiště: 50,-Kč/ hodina (zvýhodněná cena pro ubytované sportovní skupiny)
Whirlpool: 50,-Kč/ osoba/ 90min. (zvýhodněná cena pro skupiny 15 a více osob)
Sauna a infra: 100,-Kč/ osoba/ 90min. (zvýhodněná cena pro skupiny 15 a více osob,
v ceně prostěradlo, odpočívárna)

S pobyty všech věkových kategorií máme dlouholeté zkušenosti a jsme vždy ochotni vyjít maximálně vstříc veškerým potřebám a požadavkům.