Lyžařská škola

skipingi Lyžařská škola SKI PINGI nabízí privátní a skupinovou výuku lyžování a snowboardingu. Pod vedením instruktorů lyžařské školy můžete absolvovat první krůčky na lyžích či snowboardu nebo také zdokonalovat své již získané lyžařské umění.

Skupinová výuka
Výuka probíhá ve skupinách. Počet dětí ve skupině je dán především lyžařskou úrovní této skupiny. Každé skupině se zpravidla věnuje jeden instruktor, v případě začátečníků jsou tvořeny menší skupiny než u pokročilých lyžařů, případně se skupině začátečníků věnuje více instruktorů. Pro výuku doporučujeme lyže takové délky, aby dětem sahaly mezi bradu a nos. Ideální jsou lyže carvingového tvaru, díky tvaru této lyže dochází k rychlejším pokrokům při výuce.

Při skupinové výuce není vyžadována přítomnost rodičů během kurzu, je však nutná jejich dostupnost na telefonu a možnost operativního dostavení se na svah v případě nenadálých událostí během kurzu. Během kurzu je rodičům k dispozici bufet, situovaný přímo s výhledem na lyžařský svah případně si doprovod dítěte může zalyžovat na svahu.

Skupinová výuka dětí probíhá ve dvou týdenních cyklech, vždy v úterý a čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin v lyžařském areálu Trnava-Luhy. Celý kurz tedy zahrnuje 8 výukových hodin. Kurz je určen pro děti od 4 let. Všichni účastníci kurzu musí být povinně vybaveni lyžařskou helmou!

Termíny skupinové výuky a více informací naleznete na http://www.skipingi.cz


Privátní výuka
nabízí individuální výukové lekce lyžování a snowboardingu. Privátní výuka lyžování je vhodná pro děti od 3-4 let, u snowboardu pak od 6-7 let. Rádi přivítáme i dospělé, kteří chtějí začít na lyžích či snowboardu nebo si jen zlepšit svoji techniku jízdy. Při privátní výuce se zpravidla jednomu klientovi věnuje jeden instruktor. Při této formě výuky tak dochází k rychlým pokrokům při získávání pohybových návyků na sněhu a je vhodná i pro nejmenší děti již od tří let. Po dohodě je možno skupinku rozšířit až na 3 účastníky. Vždy se ale bude jednat o skupinku, kterou si vytvoříte sami.

Výuková hodina (lekce) trvá 50 minut a začíná vždy v celou hodinu. Pro výuku lyžování doporučujeme carvingové lyže přiměřené délky pro děti i dospělé (výška lyže by měla dítěti sahat mezi bradu a nos, u dospělých může být lyže i kratší). Díky carvingovým lyžím jsou lyžařské pokroky mnohem rychlejší než na rovných lyžích. U dětí a mládeže do 18-ti let je v rámci privátní výuky lyžování a snowboardingu povinná lyžařská helma!

Privátní výuka lyžování a snowboardingu probíhá od úterý do pátku od 18 do 20 hodin a dále pak o víkendech a svátcích od 9 do 16 hodin. Privátní výuku doporučujeme rezervovat 2 dny předem. Objednávka privátní výuky je možná pouze telefonicky v době od 10 do 18 hodin.

Ceník privátní výuky a více informací naleznete na http://www.skipingi.cz

Kontakt:
E-mail: trnava@skipingi.cz
Telefon: 604 826 325
Detailní informace o lyžařské škole naleznete na http://www.skipingi.cz