Nabídka pro školky a školy

POBYTY PRO MATEŘSKÉ ŠKOLKY * ŠKOLKY V PŘÍRODĚ *

POBYTY PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY * ŠKOLY V PŘÍRODĚ, SOUSTŘEDĚNÍ *

POBYTY PRO STŘEDNÍ ŠKOLY * SEZNAMOVACÍ POBYTY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ, SOUSTŘEDĚNÍ *

Penzion RS Trnava se nachází uprostřed krásné přírody na úpatí Hostýnsko-Vizovických vrchů, cca 20km od krajského města Zlín.

Nabízíme ubytování ve čtyřech zděných chatách, celkem 72 lůžek. Všechny chaty jsou po rekonstrukci, všechny pokoje mají kompletně nový nábytek, většina pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a lednici. Některé pokoje jsou pouze s umyvadlem, lednicí a TV na pokoji. Tyto pokoje mají společné sociální zařízení.
                chata2_09_201_prizemi chata1_07 chata1_21
Stravování probíhá ve společné velké jídelně v hlavní budově, kde je dále k dispozici menší klubovna s kobercem, dětský koutek, bar s posezením, TV, DVD, taneční parket pro diskotéku , stolní fotbal, kulečník, ping-pong. Jídelna a klubovna mohou sloužit jako dočasné učebny. V suterénu objektu je bazén se saunami a whirlpoolem.

zima2011_036                P1100873komprimace Interier_33

V areálu je několik prolézaček, skluzavek, houpaček a pískovišť, víceúčelové hřiště a asfaltová plocha pro hry, táborákové ohniště, ruské kuželky. V zimním období je v provozu přilehlý lyžařský vlek , část sjezdovky je vhodná pro sáňkování, v části jsou snowboardové překážky.

leto_37 podzimrs_01 podzimrs_05                leto_01

Krásná a čistá okolní příroda vybízí k procházkám a pozorování života v lese. Vede tudy několik turistických tras. Vzdálenost do vesnice (nejbližší obchod a pošta) je asi 3km, dopravu do nedalekých Vizovic, ZOO v Lešné, na hrad Lukov atp. pro vás rádi zajistíme.
Organizace turistického výletu (čas od 2,5 hod až po celodenní) s našim průvodcem – dohodneme vhodné téma, které bude pro děti zajímavé.
Příklady výletů :
– po zapomenutých hraničních kamenech panství Lukov a Hošťálková s hledáním pokladu.
Zajímavá forma poznávací turistiky s úkoly pro děti, orientací v terénu a následnou odměnou.
– seznámení se s geo-caching, orientace v terénu
– možnost kombinace s dalšími zajímavými lokalitami jako např. Vrzavé skály + opékání špekáčků
– Kopná
– Humenec

V případě vašeho zájmu vám připravíme cenovou nabídku na míru dle počtu a věku účastníků. V ceně je standardně zahrnuto ubytování ve dvou- a třílůžkových pokojích, stravování formou rozšířené plné penze.

S pobyty pro děti všech věkových kategorií máme dlouholeté zkušenosti a jsme vždy ochotni vyjít maximálně vstříc veškerým potřebám a požadavkům.