O pohár RS Trnava 2013

Závody skončily – ať žijí závody!
Tak ty letošní byly skoro jako přes kopírák s těmi loňskými – 110 startujících, dvacítka dětiček v BABY závodě, fajnové slunečné počasí, přes noc alespoň trochu přimrzlá sjezdovka… Co víc si přát?
Jsme velmi rádi, že i letos jsme mohli přivítat velké množství fanoušků, pro které se rok od roku snažíme připravit lepší zázemí i nabídku občerstvení, vymyslet nějakou novinku. Kotlík s horkým punčem se ukázal být trefou do černého : o) A už tradiční perníčky, koláče a slivovička snad přispěly k dobré náladě všech.

Nešťastní jsme ale byli, když jsme zjistili, že letos poprvé v celé historii lyžařských i letních bike závodů nás zradila technika, a kvůli závadě na časomíře jsme byli nuceni zrušit naměřené časy prvního kola. Výsledky se tak neurčovaly součtem ale pouze zajetým časem druhého kola. Ještě jednou se závodníkům omlouváme, věřte, že to bylo velmi nepříjemné i pro nás. Naštěstí se toto podařilo odstranit a do druhého kola jsme šli s čistým štítem a mírně přestavěnou tratí (sluníčko udělalo své). I děti si poradily s měkkým povrchem a všichni lyžaři projeli v pořádku cílovou čarou. Blahopřejeme!

Nakonec byla na stupních vítězů odměněna vlastně téměř třetina z nich. Ano, letos bylo 31 cen, tedy o 12 více než loni. Děti a žáci přípravky měli možnost jet i „profi“ závodní kategorii, ve které změřili síly závodníci ze dvou lyžařských klubů, které na svahu RS Trnava pravidelně trénují. Uvidíme, zda se takové rozdělení osvědčí i v příštím ročníku.

Tímto ještě jednou děkujeme sponzorům, kteří věnovali odměny, a všem, kteří nám každoročně ochotně a bez nároku na honorář pomáhají! A není jich málo, protože příprava i samotný závod vyžaduje pracovité ruce a dobrou náladu asi 25 lidí.
Již tradičně je to celý tým RS Trnava a naši milí kamarádi, které jste na svahu, v jeho okolí i na hlavní budově střediska mohli potkat.

Díky všem a za rok SKOL!

Kompletní výsledková listina.

Sponzoři:
Avex SKI www.avexski.cz – půjčovna, servis, prodej lyží a snowboardů, prodej značkového oblečení a lyží značky ELAN – sídlo naproti fotbalového stadionu ve Zlíně, ulice Smetanová
Sportcenstrum Maty www.sportzlin.cz – ve Zlíně na Růmech s širokou nabídkou sportovních aktivit jako jsou zumba, powerplates, spinning, alpinning, fitbox, jóga a další
Fagus www.fagus.cz – výroba a pronájem sanitárních a obytných modulů
Kamiros www.kamiros.cz – velkoobchod s papírenskými výrobky
Pavel Suchomel – velkoobchod s ponožkami a punčochovým zbožím Veselí nad Moravou
RS Trnava – váš partner pro aktivní dovolenou
František Vala – stavební firma, obkladačské práce
MPL TRADING www.mpl.cz, spol. s.r.o. – stavebniny
…. a spousta dalších drobných sponzorů, kterým děkujeme!

Fotogalerie s více jak tisícovkou fotek:
Děkujeme panu Petru Vránovi (www.foto-vrana.cz), Petru Jaroňovi (www.hornipodrevnicko.cz), Stanislavu Gajdošíkovi, panu Fridrichovi a spoustě dalších za skvělé fotky !

Fotogalerie 1,  Fotogalerie 2, Fotogalerie 3, …. další fotogalerie budou průběžně doplňovány