O pohár RS Trnava 2012

V neděli 4.března 2012 se v našem Ski- areálu uskutečnily tradiční lyžařské závody.
Počasí bylo báječné, sjezdovka přes noc trochu přimrzla a po celý den krásně svítilo slunce, které rozehřívalo už lehce jarní pozitivní náladu a přilákalo velké množství fanoušků. Ti si užívali pěkný den, úspěchy závodníků i dobroty z nabídky SkiBufetu, grilu a restaurace RS Trnava.
Závod se vydařil, zkušení borci, nadšenci i malí začátečníci si dokázali poradit s měkkým sněhem i tvrdou konkurencí – vždyť letos jsme přivítali rekordních 110 závodníků! V kategorii přípravka (do 10 let) byl nespočet opravdu malých dětí, které se ale nebály vyjet samy nebo s doprovodem na trať a zkusit si, jaké to je prosvištět cílovou čarou, přestože naději na umístění měly mizivou. Zaslouží si ještě dodatečnou pochvalu za odvahu a odhodlání! Zbylým závodníkům pak patří dík za příkladné sportovní chování a trpělivost, protože nadšení malí lyžaři holt nebyli většinou tak rychlí, jako jejich zkušenější kolegové, čímž se závod trochu protáhl.
Vyloženě silná konkurence byla zejména v kategorii mužů, zajímavé časy ale zajely i ženské závodnice. To je výzva pro všechny lyžařky – příští ročník snad budou mužům konkurovat i co do počtu účastnic! Stejně tak to platí i pro kategorii žáků a žákyň, vždyť nedávný závod ZŠ Slušovice u nás ukázal, že dobrých lyžařů je dost i mezi jejich studenty a studentkami.
BABY závodu na cvičné loučce se zúčastnilo asi 20 lyžařských nadějí, každé děťátko bylo odměněno drobností a sladkostmi. Věřte, že většině nebylo víc, jak čtyři roky… Jsou to šikulové.

Naše vřelé poděkování patří všem návštěvníkům a závodníkům za jejich dobrou náladu, kterou přispěli k výborné atmosféře celého sportovního dne!

A rádi bychom také poděkovali našim kamarádům, bez kterých by nebylo možné takové závody vůbec zorganizovat – Jajce, Dandy, Verče, Andree Š., Gábině, Jitce, Lamis, Aleně, Martinovi Č., Dušanovi, Ondrovi Č., Vojtovi, Jindrovi, Radkovi, Pavlovi, Honzovi, Ondrovi J., Rosťovi, a moderátorovi dne Zdenkovi.

Kompletní výsledková listina.

Sponzoři:
Avex SKI www.avexski.cz – půjčovna, servis, prodej lyží a snowboardů, prodej značkového oblečení a lyží značky ELAN – sídlo naproti fotbalového stadionu ve Zlíně, ulice Smetanová
Sportcenstrum Maty www.sportzlin.cz – ve Zlíně na Růmech s širokou nabídkou sportovních aktivit jako jsou zumba, powerplates, spinning, alpinning, fitbox, jóga a další
Fagus www.fagus.cz – výroba a pronájem sanitárních a obytných modulů
Kamiros www.kamiros.cz – velkoobchod s papírenskými výrobky
Pavel Suchomel – velkoobchod s ponožkami a punčochovým zbožím Veselí nad Moravou
RS Trnava – váš partner pro aktivní dovolenou
František Vala – stavební firma, obkladačské práce
…. a spousta dalších drobných sponzorů, kterým děkujeme!

Fotogalerie s více jak tisícovkou fotek:
Děkujeme panu Petru Vránovi (www.foto-vrana.cz), Petru Jaroňovi (www.hornipodrevnicko.cz) a Stanislavu Gajdošíkovi za skvělé fotky !
> kliknutím na fotku se dostanete do fotogalerie<

fotovranikrajče.net

> kliknutím na fotku se dostanete do fotogalerie<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video z vyhlašování výsledků: