O pohár RS Trnava 2011

zavody2011_116 Milí sportovní přátelé, děkujeme vám za účast a podporu při vydařeném závodě ve Ski areálu Trnava – Luhy!
Přestože letošní zima není čítanková, počasí je vrtkavé a sníh už několikrát napadl a zase roztál, sjezdovka Rekreačního střediska je stále sjízdná. A tak i závody jsme byli schopni naplánovat a uskutečnit za příznivých lyžařských podmínek, byť svah původně vypadal trochu jako ledová hora. Nakonec se i matka příroda slitovala – zkrotila studený vítr a poslala dokonce pár šimrajících slunečních paprsků, které odměnily všech 84 závodníků za jejich odhodlání a chuť zúčastnit se a vyhrát.
Koho nezahřálo zimní sluníčko, ten si mohl dát něco teplého ve Ski bufetu, ochutnat dobrotu z grilu nebo si alespoň vybrat nějakou laskominu z košíčku poskakujících Teletubbies, kteří nás navštívili, aby pobavili malé i velké. Fanoušci byli báječní, i přes mrazivé počasí přišlo hodně návštěvníků, zejména musíme ocenit ty nejmenší děti a jejich rodiče a prarodiče – byli skvělí a věříme, že si neděli na svahu užili. Vždyť množství malých závodníků, kteří sjížděli velký svah i cvičnou loučku při Baby závodě, nám bralo dech! A tak už se těšíme, že za rok třeba vyhlásíme samostatné juniorské závody, kdo ví?
Obě kola závodů se podařilo bezproblémově zorganizovat, závodníci zajížděli na trati výborné časy, takže vše nakonec probíhalo rychleji a vítězové byli vyhlášeni už časně odpoledne. Přece jen bylo dost chladno a všichni se těšili na teplé jídlo a svařák v hlavní budově RS.
Snad bude i příští zimní sezónu příznivá konstelace hvězd a dostatek štědrých sponzorů, abychom se mohli zas sejít a užít si lyží, snowboardů, adrenalinu a radosti ze závodění! Naše poděkování tímto patří tradičním sponzorům, a také přátelům – pořadatelům a pomocníkům, kteří pracovali bez nároku na honorář – Jajce, Danielce, Monice, Dušanovi, Honzovi, Vojtovi, Richardovi, Pavlovi S. a Pavlovi P., Radkovi a dalším.

Kompletní výsledková listina.

Sponzoři:
Avex SKI www.avexski.cz – půjčovna, servis, prodej lyží a snowboardů, sídlo naproti fotbalového stadionu ve Zlíně, ulice Smetanová
Sportcenstrum Maty www.sportzlin.cz – ve Zlíně na Růmech s širokou nabídkou sportovních aktivit jako jsou zumba, powerplates, spinning, alpinning, fitbox, jóga a další
Fagus www.fagus.cz – výroba a pronájem sanitárních a obytných modulů
Kamiros www.kamiros.cz – velkoobchod s papírenskými výrobky
Pavel Suchomel – velkoobchod s ponožkami a punčochovým zbožím Veselí nad Moravou
RS Trnava – váš partner pro aktivní dovolenou
Petra kameníková – kosmetika Avène

httpv://www.youtube.com/watch?v=LobSXfkNEmo